Назва сервера Мапа Гравців IP-адреса Дії
ПРАВИЛА ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРІВ/VIP  
 1. Заборонено передавати привілеї 3 особам.
 2. Заборонено купувати привілеї, якщо пінг на сервері більше 80.
 3. Заборонено використовувати ігрові чити.
 4. Заборонено ображати гравців/адміністраторів/віп.
 5. Заборонено моніторити. (Гравець має право надати інформацію з місця смерті).
 6. Бан (причини/терміни):
  1.  Заборонено банити гравців без причини з особистої неприязні.
  2.  Заборонено кикати/банити гравців із приставками моніторингу (Game-ms|, Strikes, GS-M | KoHTpe, CSADMIN, ALL-CS і тд).
  3. Є підозри на чити: а) просимо демо без бана (за бажанням адміністратора); б) бан назавжди.
  4. Обхід будь-якого бана – бан назавжди.
  5. Копіювання ніка Адміна – бан 10 хвилин (зміни нік), якщо гравець не реагує – бан на добу. Спочатку просто попросити гравця змінити нік і пояснити чому.
  6. Нік не можна прочитати або нік, що містить ненормативну лексику - бан 10 хвилин (зміни нік), якщо гравець не реагує - бан на добу. Спочатку просто попросити гравця змінити нік і пояснити чому.
  7. За буквенно-числовий нік, наприклад WiH1.Q64K і т.п - бан на 10 хв (змінник), якщо гравець не реагує – бан на добу. Адмін може не попереджати гравців із такими ніками.
  8. Реклама у ніку/чаті/мікро на сторонній ресурс – бан назавжди без попередження.
  9. Текстури – попереджаємо/кік, гравець не розуміє – бан на добу.
  10. Кемперство – гравець не має права перебувати на респі після 40сек від початку раунду. Покарання - якщо гравець не реагує на попередження - кік, повторне порушення - бан на 10 хв (кемперство).
  11. Пінг 100+ - бан на 10 хв (пінг), при повторенні - годину (пінг) / багаторазовому - добу (пінг).
  12. Заборонено банити на прохання гравця! Відповідальність за необґрунтований бан Ви берете на себе.
  13. Заборонено банити по причині ОБРАЗИ. Для цього існує МУТ. Нехай грають мовчки. Винятки:
   1. Нік, що містить особисті образи гравців/адмінів/проекту тощо. Бан максимальний термін.
   2. Грубі образи адміністраторів, образи батьків, сім'ї. Бан максимальний термін.
 7. Адміністратор не зобов'язаний просити демо або попереджати про можливий бан, це виключно його бажання, залежно від ситуації.
 8. Мут (причини терміни):
  1. Ненормативна лексика – попередити, якщо гравець не розуміє/провокує – мут (термін – на розсуд адміністратора). Постійних гравців можна не попереджати.
  2. Забороняється знімати мут, даний іншим адміном, тільки з його відома та схвалення.
  3. За образу адміна/віп/гравця/проекту/сервера - мут (термін - на розсуд адміністратора)
  4. На сервері мікрофон 18+, але не потрібно видавати мут відразу, якщо ви чуєте дитячий голос. Дуже багато адекватних підлітків, які добре грають і не зловживають мікрофоном.
  5. Флуд чат/мікро - мут (термін - на розсуд адміністратора)
  6. Всі пропозиції/побажання/скарги/звинувачення - висловлюються гравцями на сайті, у відповідних темах/розділах, але не в грі. Це може бути розцінено, як флуд і призведе до муту.
 9. Зміна карти:
  1. Зміна карти проводиться шляхом голосування, а не за власним бажанням адміністратора. Адмін не має права запускати голосування, якщо мапа лише змінилася! Її вибрали 60% гравців, і Ви повинні поважати цей вибір. Змінювати карти можна лише за умови, що падає онлайн. При частому повторенні мапи de_dust2 (при онлайні 15+) адміністратор має право поставити на голосування кілька інших карт і поточну карту в тому числі.
  2. Адмін не має права скасувати голосування іншого адміна, який запустив його (Крім Старших адмінів).
  3. Адміністратор не має права перебивати серверне голосування своїм. Ви можете номінувати популярні карти та запустити серверне голосування (виключення – онлайн менше 10 гравців).
  4. Заборонено міняти мапу на прохання гравця!
 10. У разі зловживання своїм становищем адміністратором у гравців є право подати скаргу, уточнивши час та місце, додавши до цього скріншот чи демо. Без скріншоту чи демо скарга не приймається. Адміністратор має відреагувати на скаргу.
 11. Адміністратор зобов'язаний стежити за створеними заявками на розбан (на сайті) та розглядати свої бани протягом 24 годин. Якщо від адміна буде постійне ігнорування заявок, з цього Адміністратора буде знято можливість бана в адмін меню. Старший Адміністратор може розбанювати чужі бани на прохання Адміністратора який видав бан, або якщо Адміністратор не розглядає заявку на розбан протягом 24 годин.
 12. Якщо Ви не знаєтеся на ігрових читах і тп, а так само не розумієте як їх розпізнати, але Вам дуже багато здається - НЕ КУПУЙТЕ адмінку.
 13. Якщо Адміністратор підозрює в нечесній грі іншого рівного з прав Адміністратора, необхідно подати скаргу у відповідну тему на форумі, зробити скрини використовуючи screen_menu ( імунітету немає ні в кого, робити СТРОГО, коли живий!!!), надати інші факти (демо тощо). Адмін, на якого подано скаргу, зобов'язаний відреагувати та скинути зроблені йому скрини.

P.S. Мінімальний штраф за порушення - позбавлення адмінки від 1 дня та/або відключення можливостей доступу до банменю/зміни мап тощо - Залежно від порушення. Максимальний штраф - повне позбавлення адмінки з наступним баном на 10 днів.

Повернення коштів, якщо адмін порушив правила, не передбачено.

Неможливо написати всі правила та передбачити усі можливі ситуації ігрового процесу. Прохання до Адміністраторів/гравців, дотримуватися основних правил сервера, по можливості згладжувати конфліктні ситуації для того, щоб Вам було комфортно грати на нашому сервері.

Винятки у правилах бувають завжди і обумовлюються у кожному окремому випадку, якщо ситуація цього вимагає.

 

ПРАВИЛА ДЛЯ ГРАВЦІВ

 1. Заборонено купувати привілей, якщо пінг на сервері більше 80.
 2. Заборонено використовувати ігрові чити.
 3. Заборонено ображати гравців/адміністраторів/віп.
 4. Заборонено брати авп до 3 раун.
 5. Заборонено моніторити (інформація після смерті).
 6. Заборонено: ображати інших гравців; вживання нецензурних виразів при використанні мікрофона (образи гравців заборонені в будь-якій формі, вираження емоцій за допомогою нецензурних виразів допустимо в розумних межах, які встановлює присутній адмін, використання нецензурних виразів при використанні голосового зв'язку заборонено завжди).
 7. Заборонено обговорювати дії адміну під час ігрового процесу.
 8. Гравець не має права перебувати на респі після 40сек від початку раунду. Покарання - якщо гравець не реагує на попередження - кік, повторне порушення - бан на 10 хв (кемперство).
 9. Провокація гравців/адмінів, спрямована на дії, що порушують правила, заборонена в будь-якій формі.
 10. Заборонено провокувати Адміна, висловлюватися про його професійні здібності, саркастично насміхатися з нього.
 11. У разі зловживання своїм становищем адміністратором, гравці мають право подати скаргу, уточнивши час і місце, додавши до цього скріншот або демо. Без скріншоту чи демо скарга не приймається. Адміністратор має відреагувати на скаргу.
 12. Публічне звинувачення Адміністратора у використанні читів, без надання на сайт скарги демо/скринів - мут на розсуд адміну. Публічне звинувачення рівного з прав Адміністратора у використанні читів, без надання на сайт скарги демо/скринів - покарання на розсуд Головного адміна (призупинення Адмін прав/бан).
 13. Всі пропозиції/побажання/скарги/звинувачення - висловлюються на сайті, у відповідних темах/розділах, але не в грі. Це може бути розцінено, як флуд і призведе до муту
 14. Забороняється ставити нік із назвою сервера УКРАЇНСЬКІ ОТАМАНИ.

 

Неможливо написати всі правила та передбачити усі можливі ситуації ігрового процесу. Прохання до Адміністраторів/гравців, дотримуватися основних правил сервера, по можливості згладжувати конфліктні ситуації для того, щоб Вам було комфортно грати на нашому сервері.

Винятки у правилах бувають завжди і обумовлюються у кожному окремому випадку, якщо ситуація цього вимагає.

 

Адміністратори проекту залишають за собою право змінювати, додавати пункти правил без відома гравців/адмінів. Перед покупкою будь-яких привілеїв переконайтеся, що Вам це потрібно, гроші після перерахування на рахунок проекту НЕ повертаються, послуга може бути заморожена на певний термін за погодженням з Адміністрацією.

 

 

 

Правила набирають чинності з 01.09.2020р. Незнання правил не звільняє Вас від відповідальності.

 

Авторизація
Увійти через Steam
Зараз онлайн
Аномалия Аномалия Власник